Wizyta zwierząt domowych w Przedszkolu

Biedronki Ślimaczki

Dzisiejszego poranka do naszego Przedszkola zawitali niezwykli goście – zwierzątka domowe Biedronek – towarzyski pies Rico, tajemniczy chomik dżungarski – Kopciuszek Pestka, nieustraszony chomik syryjski – Olaf i urocza świnka morska Lila (wraz z ich właścicielami).

Zwierzątka te przybyły by przybliżyć Biedronkom i Ślimaczkom szczegóły swojej anatomii, podzielić się upodobaniami kulinarnymi, opowiedzieć jak sobie radzą w warunkach domowych i zapozować do kilku zdjęć.

Rico, Kopciuszek Pestka, Olaf i Lila były w na tyle dobrym humorze, że pozwoliły się pogłaskać naszym podopiecznym, a nawet dały się ponosić na rękach.

Serdecznie dziękujemy osobom towarzyszącym naszych futrzanych gości – odpowiednio, mamie Mai, tacie Patrycji, mamie Karola P i mamie Tymka z grupy Biedronek za poświęcony czas i serce pełne pasji podczas opowiadania o swoich zwierzątkach domowych.

(więcej zdjęć w galeriach Biedronek i Ślimaczków)