Spotkanie z Artystką

Uncategorized

W piątek rano mama Michasi z Biedronek zamiast pójść do pracy, odwiedziła nasze przedszkole, niosąc ze sobą parę tajemniczych kartonów.

Pudła te były wypełnione po brzegi materiałami i narzędziami związanymi z malarstwem, a sama Mama Michasi, wypełniona po brzegi dobrym humorem, przybliżyła Biedronkom i Żabkom tajniki sztuki pędzla i farby.

Młodzi adepci sztuk plastycznych z zaciekawieniem słuchali o barwach, płótnie i pędzlu, by po chwili samemu chwycić za te ostatnie i wspólnie stworzyć kolorowy pejzaż. W akcie tworzenia uczestniczył również Pan Waldek, który to naniósł na płótno parę swoich pociągnięć pędzla.

Serdecznie dziękujemy Mamie Michasi z Biedronek za przygotowanie i przeprowadzenie tak ciekawej lekcji dla naszych dzieci.

(po więcej zdjęć zapraszam do galerii Biedronek i Żabek)