Menu

Przegląd wierszy nadesłanych na konkurs”Radosne Recytacje”

W piątek w Przedszkolu w Bartągu miał miejsce przegląd wierszy przygotowanych przez naszych podopiecznych wraz z ich rodzicami. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, uczestnicy przygotowywali wiersze w domach i tam też nagrywali je by później przesłać swoje recytacje drogą elektroniczną.

Niezmiernie się cieszymy z tak wielu zgłoszeń nadesłanych do nas przez Państwa.

Zwieńczeniem tej akcji był przegląd wierszy w przedszkolu przed jury składającego się z pani Kasi i pani Bogusi, oraz przed wymagającą publicznością naszych przedszkolaków.

Oglądaniu swoich rówieśników, z którymi nie widzieli się dobre parę miesięcy, towarzyszyły uśmiech i okrzyki „To ona!”. Pracownicy przedszkola również oglądali występy dzieci z uśmiechem i nieukrywaną tęsknotą, często komentując „Ah, jak on pięknie wystąpił!”.

Na wszystkich uczestników konkursu czekają nagrody, dzieci które zostają pod opieką domową zapraszamy po odbiór nagród do przedszkola, przy czym prosimy o zachowanie sanitarnych środków ostrożności podczas odbioru nagród.