Przegląd Piosenki Patriotycznej w Stawigudzie

Występ

Piątek był również dniem, w którym Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie przeprowadził Przegląd Piosenki Patriotycznej.

Rodzice, którzy przyjechali ze swoimi dziećmi na występ mogą potwierdzić, że nie był to łatwy wieczór. Ze względu na przebudowę GOKu w Stawigudzie, przegląd odbył się w lokalu zastępczym który nie był przygotowany na taką liczbę widzów jaka dopisała w ten piątkowy wieczór.

Ci sami rodzice mogą jednak też potwierdzić, że warto było przybyć by poczuć atmosferę tego wydarzenia. Widownia bardzo chętnie włączała się do śpiewania, a głosy dochodzące z budynku wypełniały całą okolicę.

Bardzo miło było nam zobaczyć też na scenie naszych byłych podopiecznych, którzy po opuszczeniu murów przedszkola pozostali aktywni artystycznie.

(więcej zdjęć w galerii Na Wspólnej)