Koniki z p. Benedyktem

Biedronki Motylki Ślimaczki Żabki

Przedszkole w Bartągu miało zaszczyt gościć dzisiaj pana Benedykta z Rybak, wraz z jego podopiecznymi Pospółką i Karusią. Pan Benedykt, były pracownik GOPRu, zapalony kolekcjoner wojskowych czapek i miłośnik koni, przybliżył naszym dzieciom tajniki opieki nad tymi majestatycznymi stworzeniami, a co odważniejsi mieli okazje sprawdzić swoich sił w siodle.

Dużym zaskoczeniem dla nas był widok pani Kasi w siodle, która zarzekała się, iż nigdy wcześniej nie dosiadała koni. Gratulujemy odwagi!

Ogromne podziękowania kierujemy na ręce taty Szymona z grupy Żabek, który to zaoferował swoją pomoc w transporcie Pospółki i Karusi oraz towarzyszył dzieciom w pokonywaniu ich barier.

Po więcej zdjęć zapraszam do galerii odpowiednich grup. O hasła do galerii proszę pytać wychowawców poszczególnych grup.